Oborotka420 – це не просто інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу екологічно чистих та зручних девайсів для куріння.

Наша місія – розвиток в суспільстві культури правильного споживання продуктів, які містять каннабіноїди, позитивний вплив на організм яких доведено різноманітними дослідженнями у цій галузі. Ми віримо в нашу справу – популяризацію канабісу в медичних цілях на території України та у всьому світі.

Безумовно, це суперечливий напрямок, який покритий усілякими догмами та домислами, проте на відміну від алкоголю даний продукт має терапевтичну та антистресову дію на організм. Позитивні властивості медичний канабіс надає якщо його вживати у правильних дозуваннях, а також вивчивши інформацію про стрейни, які зараз існують на ринку. У цьому полягає мета того, чим ми займаємось. Вся продукція відмінної якості, перевірена часом та нашими клієнтами по всьому світу. Також у нас є офлайн RASTA шоп в м. Одеса за адресою вул. Успенська 34. Якщо в тебе є бажання – завітати туди на екскурсію – ласкаво просимо! Google Maps 📍

Всім добра!

PS: Пропаганда, продаж та зберігання наркотичних речовин переслідується за законом у більшості країн світу. Ми не рекомендуємо тобі займатися всім переліченим вище і не рекомендуємо порушувати закони. Бережи своє здоров’я!