“OBOROTKA420”, в особі інтернет-магазину WWW.oborotka420.com (далі ПРОДАВЕЦЬ), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі ПОКУПЕЦЬ) про наступне:

1. Предмет договору-оферти.

1.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується передати у власність ПОКУПЦЮ, а ПОКУПЕЦЬ зобов’язується сплатити та прийняти замовлені в інтернет-магазині WWW.oborotka420.com товари (далі ТОВАР).

2. Момент укладання договору.

2.1. Текст цього Договору є публічною офертою.

2.2. Факт оформлення ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ у ПРОДАВЦЯ як самостійно, так і через менеджера є беззастережним прийняттям цього Договору, і ПОКУПЕЦЬ розглядається як особа, яка вступила з «OBOROTKA420» у договірні відносини.

2.3. Оформлення ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ та розрахунку здійснюється шляхом замовлення ПОКУПЦЕМ в інтернет-магазині WWW.oborotka420.com та або на веб сторінках в інстаграм https://www.instagram.com/oborotka420/ https://www.instagram.com/oborotka42o/.

3. Характеристики ТОВАРУ.

3.1. Характеристики та зовнішній вигляд ТОВАРА можуть відрізнятися від описаних на сайті за кольором або будь-якими іншими характеристиками.

4. Ціна ТОВАРУ.

4.1. Ціни в інтернет-магазині вказані у валюті країни покупця(Українська гривня) за одиницю ТОВАРУ.

4.2. Тарифи на надання послуг з доставки ТОВАРА вказані в інтернет-магазині в залежності від обраного способу доставки та країни призначення.

4.3. Загальна сума ЗАМОВЛЕННЯ, яка в деяких випадках (за бажанням покупця) може включати платну доставку ТОВАРУ, вказується в розділі «Кошик» у рядку «ПІДСУМОК».

5. Оплата ТОВАРУ.

5.1. При готівковій формі оплати ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний сплатити ПРОДАВЦЮ ціну ТОВАРУ в момент ПЕРЕД ЙОГО ВІДПРАВАННЯМ. Повна передплата. У деяких виняток можна оформити замовлення з передоплатою 50% від вартості товару.

5.2. При безготівковій формі оплати обов’язок ПОКУПЦЯ по сплаті ціни ТОВАРУ вважається виконаним з моменту зарахування відповідних коштів у розмірі 100% (сто відсотків) передоплати на розрахунковий рахунок ПРОДАВЦЯ за реквізитами, які надсилає менеджер інтернет-магазину OBOROTKA420.

5.3. ТОВАРИ поставляються ПОКУПЦЮ за цінами, найменуванням, у кількості, що відповідає рахунку, сплаченому ПОКУПЦЕМ.

6. Доставка ТОВАРУ.

6.1. Доставка ТОВАРУ ПОКУПЦЮ здійснюється за адресою та у строки, погоджені ПОКУПЦЕМ та менеджером ПРОДАВЦЯ при оформленні ЗАМОВЛЕННЯ. При цьому ПОКУПЕЦЬ самостійно забирає товар зі складу ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ, що здійснює доставку або отримує товар курьером на домашню адресу.

6.2. Точна вартість доставки ТОВАРУ визначається менеджером транспортної компанії при оформленні послуш доставки ПРОДАВЦЕМ та може бути змінена після узгодження ПОКУПЦЕМ за умови переадресації або зберігання у відділенні більше 5 робочих днів з моменту доставкі ТОВАРУ на відділення.

6.3. Неявка ПОКУПЦЯ або не вчинення інших необхідних дій для прийняття ТОВАРУ можуть розглядатися ПРОДАВЦЕМ як відмови ПОКУПЦЯ від виконання ДОГОВОРУ.

7. Права та обов’язки сторін.

7.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується:

7.1.1. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію ПОКУПЦЯ і не надавати доступу до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством.

7.1.2. Надати ПОКУПЦЮ можливість отримання безкоштовних консультацій у месенджера “Telegram”, вказаному на сайті магазину (WWW.oborotka420.com). Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов’язаними із виконанням ЗАМОВЛЕННЯ.

7.1.3. ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право змінювати цей ДОГОВІР в односторонньому порядку до моменту його укладання.

7.2. ПОКУПЕЦЬ зобов’язується:

7.2.1. До моменту укладання ДОГОВОРУ ознайомитись із змістом договору-оферти, умовами оплати та доставки на сайті магазину (WWW.OBOROTKA420.COM).

7.2.2. Надавати достовірну інформацію про себе, а саме: ПІБ, контактні телефони, адреса електронної пошти(необов’язково) нікнейм у Телеграм(необов’язково) та поштові реквізити для доставки ТОВАРУ.

7.2.3. Прийняти та оплатити ТОВАР у зазначені у цьому ДОГОВОРІ строки.

8. Відповідальність сторін та вирішення спорів.

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання цього ДОГОВОРУ у порядку, передбаченому цим ДОГОВОРОМ та чинним законодавством.

8.2. Продавець не несе відповідальності за доставку ЗАМОВЛЕННЯ, якщо ПОКУПЦЕМ вказано неправильну адресу доставки.

8.3. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності, якщо очікування ПОКУПЦЯ про споживчі властивості ТОВАРУ виявилися невиправданими.

8.4. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань щодо доставки ТОВАРУ, якщо вони є наслідком форс-мажорних обставин.

8.5. ПОКУПЕЦЬ, оформлюючи ЗАМОВЛЕННЯ, несе відповідальність за достовірність наданої інформації про себе, а також підтверджує, що з умовами цього ДОГОВОРУ ознайомлений та згодний.

8.6. Усі суперечки та розбіжності, що виникають під час виконання СТОРОНАМИ зобов’язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, СТОРОНИ мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

9. Форс-мажорні обставини.

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні та непереборні за цих умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань СТОРОНАМИ за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені тощо), обставини суспільного життя (військові дії, надзвичайні положення, найбільші страйки, епідемії тощо), заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю, інші обстанвини, пов’язані з помилками в роботі поштових та кур’єрських служб, тощо). Протягом цього часу СТОРОНИ не мають взаємних претензій, і кожна зі СТОРІН бере на себе ризик наслідку форс-мажорних обставин.

10. Строк дії договору.

10.1. Цей ДОГОВІР набирає чинності з моменту звернення до «OBOROTKA420» та оформлення ЗАМОВЛЕННЯ і закінчується при повному виконанні зобов’язань СТОРОНАМИ.

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІНУ ТОВАРУ:

Огляд
Наша політика повернення товару та обміну діє протягом 30 днів. Якщо після покупки минуло 30 днів, ми не можемо запропонувати вам повне повернення грошей за товар або його обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Декілька видів товарів не підлягають поверненню. Такі товари як насіння канабісу, добрива для насіння, деякі девайси для персонального використання поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо продукти, які є предметами інтимної або санітарної гігієни.

Додаткові товари, що не підлягають поверненню:

Щоб почати процес повернення, нам потрібна квитанція(скрін з банкінгу) або підтвердження покупки.

Існують певні ситуації, коли надається лише часткове відшкодування:

Девайси з явними слідами користування
Упаковані в оригінальну опаковку товари, які було відкрито.
Будь-який предмет не в початковому стані, пошкоджений або відсутній з причин, не пов’язаних з нашою помилкою.
Будь-який товар, який повертається більше ніж через 30 днів після доставки

Повернення коштів
Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми продовжімо наше листування, щоб повідомити про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо вас схвалено, ваше відшкодування буде оброблено, і гроші будуть зараховані до вашої банківської картки або на реквізити які будуть зручні обом сторонам.

Запізнілі або відсутні повернення коштів
Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок.

Потім зв’яжіться з банком, який видав картку, може знадобитися деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно зараховано.

Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку, перш ніж опублікувати відшкодування.

Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами в Telegram @supp0rt_chat.

Товари для продажу
Кошти можуть бути повернуті лише за стандартними цінами. Товари які були придбані по знижці не повертаються.

Обміни
Ми замінюємо елементи, лише якщо вони несправні або пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, зв’яжіться з нами в Telegram @supp0rt_chat і надішліть свій товар на адресу, яку ми зазначимо в листуванні.

Повернення доставки
Щоб повернути товар, ви повинні надіслати його на відділення Нової Пошти яку ми зазначимо в листуванні або на іншу адресу.

Ви несете відповідальність за сплату власних витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувано з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш замінений продукт був доставлений до вас, може відрізнятися.

Потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами в Telegram @supp0rt_chat, якщо у вас виникнуть запитання щодо відшкодування та повернення.